Zjednodušení života, volnočasové aktivity

residomo_new.png

Volný čas je pro mnohé z nás tím nejcennějším. Vážíme si ho a chceme jej trávit v okruhu lidí, se kterými nám je příjemně. Stejně tak usilujeme o to, aby činnosti, které děláme byly co nejjednodušší. Hledáme způsoby, jak si náš život ulehčit. 

Máš v hlavě zlepšovák, kterým lidem ušetří čas? Napadá Tě originální volnočasová aktivita, u které se lidé zabaví? Neváhej a přihlas se do této kategorie a výhra společnosti RESIDOMO Tě nemine!

 

RESIDOMO

Residomo je největším poskytovatelem nájemního bydlení v České republice
a dceřinou firmou mezinárodního investora, společnosti Round Hill Capital (RHC), která se specializuje na správu větších portfolií nájemních rezidenčních nemovitostí napříč Evropou.

 

RHC vlastní bytové domy ve Velké Británii, Německu, Nizozemí, Finsku a v dalších zemích. Od roku 2015 působí také v České republice, spolu s americkou investiční společností Blackstone vlastní a spravuje prostřednictvím RESIDOMO 43 000 nájemních bytů v Moravskoslezském a od dubna 2018 i v Olomouckém kraji.

 

Dlouhodobou strategií je rozvíjet bytové portfolio za účelem poskytování kvalitního nájemního bydlení a uspokojování potřeb klienta.

Společnost RESIDOMO je garantem kategorie ZJEDNODUŠENÍ ŽIVOTA A VOLNOČASOVÉ AKTIVITY.

Kontaktní osoba: Aneta Machová, mob. 721 253 999

Máte dotaz? Napište nám...

msk.png
MSIC.png
stažený soubor.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now