Junior Inovátor 

Moravskoslezský kraj ve spolupráci s Moravskoslezským inovačním centrem inicioval pokračování soutěže zacílené především na studenty středních škol - Junior Inovátor. 

Co je cílem soutěže? 

 

Cílem je rozvinout podnikatelského ducha středoškoláků a najít talentované studenty. Chceme aktivně podpořit zájem o nové technologie a zviditelnit technické a podnikatelské talenty.  Aktivním studentům pomůžeme s jejich nápady a převedeme je do realizovatelné fáze.   

 

Díky iniciativě chceme podnítit školy, aby se staly atraktivnější a to nejen pro studenty, ale také rodiče i firmy. 

 

Studenti se naučí formulovat zajímavou myšlenku, převést ji do realizovatelného projektu a obhájit si ji před posuzovateli. Samotná prezentace projektu jim pomůže prosadit se nejen v podnikání, ale i v zaměstnání nebo jakékoliv zájmové činnosti.

Proč SŠ jako cílová skupina?  

Největší procento začínajících podnikatelů se rekrutuje z absolventů středních škol a prvních ročníků vysokých škol. Jsou to právě střední školy, které inkubují nejvhodnější prostředí pro probuzení podnikatelského ducha.

Rozvoj podnikatelského a inovativního myšlení není vyhraněno pouze podnikatelům, podobné talenty hledají i firmy do svých týmů.

Kontaktní osoba: Aneta Machová, mob. 721 253 999

Máte dotaz? Napište nám...

msk.png
MSIC.png
stažený soubor.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now