IT (HW, SW), mobilní aplikace, IOT

kvikymart.png

Baví Tě vymýšlet nové IT věci, zajímáš se o technologické novinky nebo cool aplikace? Máš v hlavě projekt, který umí lidem ušetřit čas? Máš IT nápady v oblastech jako je technická inovace, ekologie, sdílená ekonomika nebo Tě napadají zlepšováky ze sociální oblasti.

 

Neváhej a přihlas se s ním do kategorie IT (HW, SW), mobilní aplikace, IOT.

Atraktivní výhru v této kategorie věnuje firma KVIKYMART. 

 

 

KVIKYMART

je firma mladých nadšenců s velkými realizovanými projekty.

Společně vytváří platformu pro automobilový aftermarket, kterým postupně mění trh. V rámci tohoto segmentu usilují o jeho celkovou změnu a jiný vhled. Ambiciózním cílem je realizace technologicky nejpokročilejších řešení, díky kterým daný segment mění, zpřístupňují a posouvají dále.
 

Mladí jednatelé věří ve smysluplný produkt a nedělají věci, u kterých hned ze startu vědí, že nedávají smysl, ale jen ty, ve kterých vnímají opravdovou hodnotu.

Firmu si vybudovali krok po kroku, a  možná i proto kladou velký důraz na kolektiv a příjemnou atmosféru, i přesto, že míra zodpovědnosti je rovnoměrně rozprostřena mezi všemi zaměstnanci.  

Díky jejich progresi se rozrůstají do dalších zemí a ovlivňují desítky milionů aktivních uživatelů.

 

Stejně jako firma, roste i tým, do kterého kontinuálně hledají nové talenty. Třeba i TY zaujmeš a budeš moct být součásti něčeho velkolepého. 

Kontaktní osoba: Aneta Machová, mob. 721 253 999

Máte dotaz? Napište nám...

msk.png
MSIC.png
stažený soubor.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now